Veselá Angličtina

pre Vaše deti

 • Chcete, aby Vaše deti hovorili po Anglicky?
 • Chcete, aby sa Angličtina stala spoločným koníčkom pre Vás, aj pre Vaše deti?
 • Chcete sa učiť s deťmi po Anglicky bez lektorov a jazykových škôl?

Máte obavy, pretože neviete kde začať? Máte strach, že Vaša Angličtina nie je dosť dobrá?

Obavu z toho ako Vás bude vnímať okolie, keď na svoje dieťa budete hovoriť po Anglicky?

Alebo strach z toho, že to Vaše deti odmietnu, že to bude nuda, poprípade stres?

Tiež som si tým prešla. Narodil sa mi syn a zrazu som nevedela kde začať, ako na to.

 

Mám pre Vás skvelú správu!

E-book VESELÁ ANGLIČTINA PRE VAŠE DETI Vám pomôže naučiť Vaše deti po Anglicky a pritom sa zabaviť a naplno si vychutnať spoločné chvíle. 

 

Môj syn Maťko má 6 rokov a zvláda bežné rozhovory po Anglicky. Vo svete sa nestratí a nezaskočí ho ani rodený Angličan. Rozprávky pozerá rovnako rád v slovenčine ako v Angličtine. 

"Angličtina je najzábavnejšia na svete!" povedal Maťko. Náš spoločne strávený "anglický čas" znamená zábavu pre nás oboch.  Angličtina je naším spoločným koníčkom.

S mojím synom vyrástla aj jazyková škola Happy Huggo, kde hodiny Angličtiny meníme na zábavu a zážitok pre všetky vekové kategórie. Práve deti nás inšpirovali k tomuto prístupu.

O pár rokov neskôr vyrástla aj anglická škôlka Little Sunshine, kde s deťmi hovoríme celý deň len po Anglicky a pritom sa zabávame. 

Všetky skúsenosti či už z mojej rodiny, jazykovej školy alebo našej anglickej škôlky ma inšpirovali pri napísaní eBooku Veselá Angličtina pre Vaše deti. S láskou som ho pre Vás pripravila, aby ste mohli dať bokom všetky pochybnosti a naplno ste si mohli vychutnať "anglický čas" strávený s Vašimi deťmi. 

ČO ZÍSKATE?

Získate kompletný postup ako začať s Veselou Angličtinou, ktorú budete milovať aj Vy, aj Vaše deti. A získate ešte viac. Z Vašich detí sa postupne stanú malí "Angličania" alebo "Angličanky". Najskôr začiatočníci a neskôr možno aj pokročilí. Záleží to len na Vás 🙂

 • AKO NA TO?
  Dozviete sa, ako svoje deti správne motivovať, ako s nimi pracovať, aby sa angličtina stala prirodzenou súčasťou vášho sveta. Ako s nimi pracovať tak, aby tento „anglický čas“ bol spoločnou zábavou pre deti, ale aj pre Vás.
 • ŠESŤ OBĽÚBENÝCH TÉM
  Získate 6 spracovaných tém s aktivitami, ktoré môžete ihneď začať používať. Správne zvolená téma skombinovaná so zábavnými aktivitami Vám zabezpečí, že Vaše dieťa bude ochotne spolupracovať a ešte sa pritom aj spolu zabavíte.
 • NÁVOD NA PRÍPRAVU VLASTNÝCH TÉM
  Naučíme Vás, ako si aktivity pripraviť samostatne na akúkoľvek Vami zvolenú tému. Má Vaše dieťa obľúbené témy, ktoré sa líšia od bežne obľúbených tém? Tak ho spolu prekvapíme a pripravíme mu špeciálnu lekciu šitú na mieru. Garantujem Vám obrovský úspech a úsmev u Vášho dieťaťa.
 • 9 VIDEÍ O TOM AKO TO FUNGUJE U NÁS DOMA
  Pripravili sme pre Vás 9 videí s mojimi synmi Maťkom a Maxíkom o tom, ako to s Angličtinou funguje u nás doma.
 • PODPORA PRE VÁS
  Zakúpením Veselej Angličtiny získavate možnosť konzultovať akékoľvek otázky k tejto téme priamo s autorkou projektu, teda so mnou. Rada Vám pomôžem, aby cesta za Angličtinou bola naozaj zábavná a úspešná.

Čo o nás hovoria naši klienti

Ebook sa mi veľmi páči, pretože Majka vychádza z vlastných skúseností so svojimi deťmi. To je najviac čo vám niekto môže dať. Kniha mi pomohla spraviť si prehľad a zároveň zapojiť Angličtinu do bežného života. Skúšame, rozprávame sa, zabávame sa. Dcérke sa najviac páčia videá s Maťkom a Maxíkom (Majkine deti) a veľmi ju bavia kartičky s obrázkami. Knihu odporúčam hlavne preto, že sa človek zorientuje v tejto oblasti, prestane sa báť a odhodlá sa k akcii, lebo vidí že sa to dá aj s malými deťmi.
Monika Janovcovámamička Emky (22 mesiacov)
E-book je plný super nápadů a her. Všechno je v něm jasné a přehledné. Díky tomu se člověk dobře orientuje a může se tak lehce vrátit k tématu, které zrovna s dětmi provádí. Odkazy na písničky super a jako top vnímám flashcards, které se dají použít různými způsoby. Velmi příjemná je také ukázka, jak to vypadá v praxi. Celkově super pomocník, jak si s angličtinou hrát a děti naučit ji vnímat jako běžnou součást.
Zuzana JanešíkováŽivotem s dětmi - www.zivotemsdetmi.cz

Teraz si predstavte, čo Vás čaká...

 • SPOLOČNE STRÁVENÉ CHVÍLE PLNÉ SMIECHU A ZÁBAVY
  Veselá Angličtina spestrí deťom dni a zabaví ich. Stane sa Vašim spoločným koníčkom, na ktorý sa budú tešiť nielen deti, ale aj Vy dospelí.
 • VAŠA DOVOLENKA V POHODE A S ÚSMEVOM
  Predstavte si, že ste na dovolenke. Vy si spokojne sedíte na pláži/v reštaurácii a pozorujete Vaše dieťa, ktoré vďaka Angličtine nemá problém si samo vypýtať zmrzlinu alebo nápoj, poprípade sa pohrať s deťmi z iných krajín.
 • HRDOSŤ PRI ÚSPECHOCH VÁŠHO DIEŤAŤA
  O pár rokov neskôr ste na promócii svojho potomka, ktorý ukončil univerzitu v zahraničí s výbornými výsledkami. Veľká vďaka patrí Vám rodičom, ktorí ste ho podporili na ceste za jeho snom a už ako malému dieťaťu ste mu dali do vienka jazykovú výbavu, ktorá mu otvorila brány do sveta. Áno, je to Váš spoločný a zaslúžený moment!
 • RELAX SPOJENÝ S VÝBORNÝMI VÝSLEDKAMI VÁŠHO ŠTUDENTA
  Vy si v kľude pijete kávu, čaj, oddychujete a Vaše dieťa samostatne študuje. Využíva všetky dostupné zdroje informácií, pretože práve vďaka Angličtine má možnosť študovať informácie z celého sveta.

Angličtina otvára našim deťom a aj nám nové možnosti, nové dvere do sveta, ktoré by sme inak neobjavili.

Nepotrebujete jazykovú školu, ani lektora, ani špeciálne prostredie a čas navyše. Výhodou je, že pokiaľ sa Angličtina stane prirodzenou súčasťou Vašich bežných dní, tak to pôjde samo, prirodzene.

Každý deň bude krásnym zážitkom pre Vás, aj pre Vaše deti. 

Poďme spolu na to!

Cena Veselej Angličtiny je 19,90 Euro

 • V tejto cene dostanete kompletný postup ako začať s Veselou Angličtinou, ktorú budete milovať Vy, aj Vaše deti.
 • Inšpiráciu ako pridať Angličtinu do Vašich bežný dní, aby sa stala ich prirodzenou súčasťou.
 • Získate 6 spracovaných tém s aktivitami, ktoré môžete ihneď začať používať.
 • Naučíte sa ako si pripravovať aktivity na akékoľvek Vami zvolené témy.
 • Budete mať možnosť pozrieť si videá, v ktorých uvidíte ako fungujeme s Angličtinou u nás doma.
 • A hlavne vďaka Veselej Angličtine budete mať možnosť sa s Vašimi deťmi zabávať a tešiť z "anglicky" stráveného času, ktorý sa im neskôr stane veľkým benefitom pre ich budúcnosť.

❤ DARČEKY OD NÁS PRE VÁS ❤ 

K eBooku Veselá Angličtina pre Vaše deti

dostanete 2 darčeky - poďme si ich spolu rozbaliť 🙂

DARČEK 1

PRACOVNÝ ZOŠIT

 • 6 TÉM z eBooku Veselá Angličtina
  V pracovnom zošite nájdete pracovné listy pre všetky témy z eBooku.
 • 5 TÉM NAVYŠE
  Jar, leto, jeseň, zima, Vianoce sú ďalšie témy, pri ktorých sa môžete spolu zabaviť.
 • VEĽA ZÁBAVY
  Pracovný zošit je navrhnutý tak, aby ste sa spolu s deťmi v prvom rade zabávali a popritom sa prirodzene učili Anglicky.

DARČEK 2

ZĽAVA 7% na nákup Anglických kníh pre deti od RAINBOW BOOKS

 • Rainbow books - ponúka nádherné anglické knižky pre deti všetkých vekových kategórii od britského vydavateľstva Usborne.
 • Slávka, ktorá projekt vedie, Vám veľmi rada s výberom kníh poradí.
 • Zľava je platná 1 mesiac od zakúpenia eBooku Veselá Angličtina pre Vaše deti na 1 celý nákup.
 • Viac informácií o knihách nájdete na https://www.facebook.com/anglickeknizkypredeti/